PL
EN
Adwokat Katowice

Obsługa prawna Katowice

Prowadzenie własnej firmy często wymaga posiadania wiedzy na temat wielu zagadnień związanych z prawem. Z tego powodu warto korzystać ze specjalistycznej pomocy, którą oferuje nasza kancelaria. Jednym z głównych naszych zajęć jest obsługa prawna. Z tego względu serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w mieście Katowice, jednak obsługujemy również wielu klientów z innych miejscowości.

Często pomagamy naszym klientom w zakresie zakładania działalności gospodarczej, a także bierzemy udział w tworzeniu nowych podmiotów prawa handlowego (zakładaniu spółek). Służymy doświadczeniem i wiedzą podczas rejestracji, a także doradztwem.

Oferowana przez nas obsługa prawna w Katowicach obejmuje zarówno jednorazowe konsultacje, jak i stałą współpracę. Kompleksowe usługi dotyczą stałego kontaktu z klientem, dlatego można mieć pewność, że każde zagadnienie zostanie odpowiednio wytłumaczone. Opiniujemy umowy i inne pisma, możemy także zająć się ich sporządzaniem. W razie zaistnienia takiej potrzeby możemy reprezentować klienta przed sądami i organami administracji publicznej.

Bogate doświadczenie pozwoliło nam poznać specyfikę wielu branż, dlatego jesteśmy obeznani z wieloma sytuacjami, w których możemy pomóc szybko i skutecznie. Zdajemy sobie sprawę, że nierzadko pewne sprawy są szczególnie kłopotliwe, dlatego oferujemy pełną dyskrecję i indywidualne podejście, a także wyrozumiałość.

Możemy także pomóc w przypadku windykacji, spraw pracowniczych i rejestrować zmiany w KRS. Naszym celem jest wyjaśnianie poszczególnych zagadnień, ponieważ wiemy, że nie każdy posiada dostateczne obycie ze specyficznym żargonem prawniczym.

Ceny naszych usług są dobierane w sposób zależny od skomplikowania działań i nakładów pracy naszych specjalistów. Dokładamy jednak wszelkich starań, żeby zawsze były przystępne.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu ustalenia terminu spotkania i ewentualnej współpracy.