PL
EN
Adwokat Katowice

Kancelaria prawna Katowice - dobry prawnik i radca prawny

Klientów mających problemy natury prawnej serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza Kancelaria Prawna znajduje się w mieście Katowice, dlatego zapraszamy okolicznych mieszkańców do skorzystania z oferty. Jednocześnie zaznaczamy, że w trosce o komfort i wygodę klientów posiadamy także usługę udzielenia porad prawnych przez Internet.

Naszym celem jest przede wszystkim pomoc w sprawie, z którą zgłasza się do ans dany klient, ale nie tylko. Wierzymy bowiem, że dokładne wytłumaczenie poszczególnych przepisów pozwoli w przyszłości uniknąć problemów lub samodzielnie uporać się ze sprawą. Podczas rozmów z klientem nierzadko rezygnujemy ze specyficznego żargonu prawniczego, co znacznie ułatwia współpracę, a na niej zależy nam szczególnie. Uważamy, że dobry kontakt z prawnikiem pozwala jeszcze szybciej rozwiązać sprawę nawet o licznych zawiłościach.

Znajdujesz się obecnie w Katowicach i potrzebny Ci dobry prawnik lub radca prawny? Z przyjemnością zapoznamy się Twoim problemem. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, przy zachowaniu pełnej wyrozumiałości oraz poufności. Zajmujemy się stałą obsługą podmiotów gospodarczych oraz reprezentacją klientów przed organami publicznymi i sądami. Dochodzi do tego udzielanie jednorazowych porad prawnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych, wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa osób.

Każdy prawnik pracujący na rzecz naszej kancelarii w Katowicach przez wiele lat miał styczność z różnymi sprawami, dlatego istnieje spore prawdopodobieństwo, że któryś z członków naszego zespołu rozwiązywał podobną sprawę do tej, z którą przychodzi klient, co pozwala na jej szybkie i skuteczne zakończenie.

Posiadamy specjalizacje w różnych dziedzinach prawa, takich jak prawo handlowe, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo przewozowe i spedycyjne, prawo ubezpieczeń majątkowych, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo pracy, prawo autorskie, prawo konkurencji, prawo górnicze i geologiczne

Jeżeli klient potrzebuje jednorazowej porady prawnej, to może ją uzyskać za pośrednictwem Internetu, co pozwala zaoszczędzić czas i uzyskać szybką odpowiedź od specjalisty. W razie zainteresowania lub jeżeli coś jest niejasne – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Każdy prawnik w pracujący na rzecz naszej Kancelarii chętnie umówi się na spotkanie, na którym pozna specyfikę danej sprawy i zaproponuje plan jej rozwiązania.