PL
EN
Adwokat Katowice

Adwokat Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokata Piotra Bańczyka świadczy pomoc prawną od 25 lat z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia nabytego przez adwokata Piotra Bańczyka oraz członków zespołu Kancelarii przez 30 lat stałego świadczenia pomocy prawnej. Zarządzający Kancelarią adwokat Piotr Bańczyk posiada oprócz tytułu zawodowego adwokata tytuł zawodowy radcy prawnego (Katowice). W oparciu o wskazane tytuły była i jest świadczona pomoc prawna w oparciu o współpracę wieloosobowego zespołu Kancelarii.

Radca Prawny Katowice - Kancelaria Adwokacka Piotra Bańczyka

Kancelaria przeprowadziła ponad 8 000 procesów przed 166 sądami w Polsce. Udzielone zostało ponad 25 000 porad i konsultacji prawnych. Stale od 30 lat jest świadczona kompleksowa pomoc prawna na rzecz przedsiębiorców oraz klientów nieprowadzących działalności gospodarczej, przy zachowaniu miary najwyższej staranności w prowadzeniu każdej ze zleconych Kancelarii spraw, a także przy udzielaniu porad i konsultacji prawnych. Radca prawny (Katowice) oferuje pomoc prawną w każdym aspekcie poprzez zastępstwo prawne, procesowe, udzielanie porad i konsultacji prawnych oraz sporządzanie opinii prawnych.

Radca Prawny Katowice - świadczone usługi

  • obsługa przedsiębiorstw w zakresie prawnym
  • tworzenie różnego rodzaju opinii prawnych
  • reprezentowanie klienta przed organami władzy
  • udzielanie porad prawnych

Radca Prawny (Katowice) - koszt

W naszej kancelarii  wycena usługi radcy prawnego (Katowice),  zależą od wielu czynników, takich jak np. stopień trudności zadania. Koszta dostosowujemy indywidualnie do danej sprawy i danego klienta, jednak zawsze staramy się, żeby nie było one zawyżone oraz żeby każda ze stron była w pełni zadowolona.

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami i skorzystania z usług kancelarii adwokackiej Piotr Bańczyk w Katowicach.