PL
EN
Adwokat Katowice

O naszej Kancelarii

Adwokat Piotr Bańczyk

Kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia w zakresie stosowania prawa oraz w zakresie organizacji świadczenia pomocy prawnej.

Każda zlecona Kancelarii sprawa jest dla nas najważniejsza. Szczególną uwagę przykładamy do możliwie najpełniejszej komunikacji z Klientem w związku z prowadzonymi sprawami. Przekaz informacji i związane z  nimi konsultacje są stałym elementem organizacyjnym Kancelarii.  Jawność dla Klienta prowadzonych spraw na każdym etapie postępowania, bieżąco, sprzyja efektywności świadczonej pomocy prawnej. 

Wiedza i doświadczenie stanowią łącznie z przyjętym sposobem organizacji nastawionym na Klienta elementy charakteryzujące naszą pracę i służą realizacji misji Kancelarii jaką jest świadczenie pomocy prawnej, która chroni interesy naszych Klientów w sposób optymalny i korzystny dla Klienta przy indywidualnym podejściu do każdej prowadzonej sprawy. 

Bezpieczeństwo prawne naszych Klientów i ich pomyślność stanowią nasze główne zadanie, które realizujemy poprzez świadczenie usług:

- zastępstwa procesowego przed sądami szczególnie w sprawach cywilnych i gospodarczych oraz przed sądami administracyjnymi

- reprezentacji przed sądami karnymi

- udzielaniu porad i konsultacji

- sporządzaniu opinii prawnych

Kancelaria współpracuje stale ze spółką Piotr Bańczyk i Wspólnicy Spółka Komandytowa oraz Kancelarią Notarialną Katarzyna Biodrowicz Piotr Domagała spółka cywilna w Katowicach, zapraszam na stronę internetową www.banczyk-spolka.pl