PL
EN
Adwokat Katowice

Porady i pomoc prawna Katowice

Staramy się być na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, a więc z tego powodu, a także z troski o komfort naszych klientów możemy nawiązać współpracę przez Internet, gdzie bez trudu udzielimy porad prawnych. Katowice to miasto, w którym mieści się nasze biuro. Serdecznie zapraszamy!

Jak przebiega współpraca tego rodzaju? Przede wszystkim prosimy o wysłanie wiadomości elektronicznej na adres e-mail naszej Kancelarii, zamieszczając w treści zapytanie i dodatkowe informacje dotyczące sprawy. W najbliższym dniu roboczym wyślemy odpowiedź z propozycją opłat za takową usługę. Następnie, jeżeli klient zdecyduje się na realizację swojego zapytania, otrzyma dokładną odpowiedź w przeciągu dwóch dni (od owej zapłaty). Oczywiście, jeżeli pomoc prawna (Katowice) wymaga większego zakresu działań, możemy uzgodnić dalszą współpracę. Za udzieloną odpowiedź Kancelaria wystawi fakturę.

Porady prawne - Katowice

Prowadzona przez nas pomoc prawna w Katowicach lub online może dotyczyć wielu dziedzin prawa. Jesteśmy wyspecjalizowani także w niuansach prawa przewozowego i spedycyjnego. Nasze porady prawne (Katowice) dotyczą także zakresu ubezpieczeń społecznych, a więc w przypadku sporów z ZUS. Dochodzi do tego prawo cywilne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo autorskie, prawo konkurencji, prawo górnicze i geologiczne. Nawet jeżeli nie będziemy znali odpowiedzi na konkretne pytanie, to jesteśmy w stanie skontaktować się z innymi wyspecjalizowanymi prawnikami, którzy z pewnością okażą się pomocni.

Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i z zachowaniem pełnej wyrozumiałości. Ceny także są ustalane na podstawie konkretnej sytuacji, a także nakładów pracy prawnika.

Pomoc prawna - Katowice

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań na nasz adres mailowy. W razie zapotrzebowania na bardziej kompleksową pomoc prawną w Katowicach prosimy o kontakt telefoniczny, dzięki czemu ustalone zostanie spotkanie z prawnikiem.