PL
EN
Adwokat Katowice

Porady prawne Katowice, pomoc

Staramy się być na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, a więc z tego powodu, a także z troski o komfort naszych klientów możemy nawiązać współpracę przez Internet, gdzie bez trudu udzielimy porad prawnych. Katowice to miasto, w którym mieści się nasze biuro. Serdecznie zapraszamy!

Jak przebiega współpraca przy poradach prawnych w Katowicach? Przede wszystkim prosimy o wysłanie wiadomości elektronicznej na adres e-mail naszej Kancelarii, zamieszczając w treści zapytanie i dodatkowe informacje dotyczące sprawy. W najbliższym dniu roboczym wyślemy odpowiedź z propozycją opłat za takową usługę. Następnie, jeżeli klient zdecyduje się na realizację swojego zapytania, otrzyma dokładną odpowiedź związaną z pomocą prawną (Katowice) w przeciągu dwóch dni (od owej zapłaty). Oczywiście, jeżeli pomoc prawna (Katowice) wymaga większego zakresu działań, możemy uzgodnić dalszą współpracę. Za udzieloną odpowiedź Kancelaria wystawi fakturę.

Porady prawne Katowice

Prowadzona przez nas pomoc prawna w Katowicach lub online może dotyczyć wielu dziedzin prawa. Jesteśmy wyspecjalizowani także w niuansach prawa przewozowego i spedycyjnego. Nasze porady prawne (Katowice) dotyczą także zakresu ubezpieczeń społecznych, a więc w przypadku sporów z ZUS. Oprócz wcześniej wymienionych, w ramch porad prawnych w Katowichach dochodzi również prawo cywilne, prawo handlowe, prawo pracy, prawo rodzinne, prawo autorskie, prawo konkurencji, prawo górnicze i geologiczne. Nawet jeżeli nie będziemy znali odpowiedzi na konkretne pytanie, to jesteśmy w stanie skontaktować się z innymi wyspecjalizowanymi prawnikami, którzy z pewnością okażą się pomocni.

Każdą sprawę obejmującą porady prawne (Katowice) traktujemy indywidualnie i z zachowaniem pełnej wyrozumiałości. Ceny także są ustalane na podstawie konkretnej sytuacji, a także nakładów pracy prawnika.

Pomoc prawna Katowice

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań na nasz adres mailowy. W razie zapotrzebowania na bardziej kompleksową pomoc prawną w Katowicach prosimy o kontakt telefoniczny, dzięki czemu ustalone zostanie spotkanie z prawnikiem. Pomoc prawna (Katowice) to jedna z naszych specjalności, w której mamy ogromne doświadczenie, a które stale rośnie przez napłwych nowych spraw związanaych właśnie z pomocą prawną w Katowichach i nie tylko.